Ulovte senzační produkt na ověřené distribuční adrese

Přemýšlíte o modernizaci interiéru? Nepřemýšlejte, nýbrž ideální prostorovou změnu v reálu proveďte. K uskutečnění Vašich..

Read more

Ulovte senzační produkt na ověřené distribuční adrese

Přemýšlíte o modernizaci interiéru? Nepřemýšlejte, nýbrž ideální prostorovou změnu v reálu proveďte. K uskutečnění Vašich představ o dokonale ladících interiérových dveřích, které nebudou prostoru překážet, Vám pomůže specializovaný produktový katalog JAP. Posuvné i otočné interiérové dveře mohou být u Vás doma i v kanceláři naprosto šik v doprovodu stavebního komponentu, jakým je stavební pouzdro ABSOLUTE LINE. Jedná se o bezobložkový systém, který je někdy také označován pod pojmem skrytá zárubeň.

Díky naší modernizaci Vás nebudou rušit vystouplé zárubně

Bezobložkové stavební pouzdro ABSOLUTE LINE? To je produkt, který sedne na míru zděným i sádrokartonovým příčkám. Důležité je vybrat si konkrétní rozměr modelu, který je k dispozici v různých velikostech. Nechejte si poradit na adrese zkušeného obchodníka tak, aby šířka i výška pro průchod jednokřídlými i dvoukřídlými i dveřmi byla stanovena dle odpovídajících technických parametrů. Z hlediska designu se jedná o mimořádně půvabnou stavební úpravu, která vévodí dnešnímu světu moderních interiérových řešení.